Dacă sunteţi specializat în domeniul serviciilor turistice şi doriţi să lucraţi în cadrul Balvanyos Resort, va rugăm să trimiteţi CV-ul dumneavoastră pe adresa: [email protected] sau ne puteţi contacta la numărul de telefon: +40 786 513 807.

OSPĂTAR

Cerințe profesionale:
– cunoașterea principiilor și metodelor de servire a clienților
– experiență de minimum 2 ani pe un post similar
– cunoașterea de limbi străine constituie avantaj
– calificarea în domeniu (reprezintă avantaj)

Abilități personale:
– abilități excelente de comunicare, atenție distributivă
– responsabilitate, capacitate de adaptare
– aspect plăcut și îngrijit
– orientare spre clienți
– spirit de echipă

Descrierea postului:
– pregătirea locului de servire
– informarea oaspeților cu privire la serviciile oferite, preluarea și transmiterea comenzilor
– servirea preparatelor culinare și a băuturilor conform standardelor profesionale
– încasarea contravalorii serviciilor oferite

Beneficii:
– contract pe perioadă nedeterminată
– pachet salarial motivant